Sansar - 3.Dünya Savaşı(feat.Fuat) Şarkı Sözü

sansar verse:
bu beate söyleyecek kelime bulamıoyrum,bulmamada gerek yok homie,zaten aramıyorum.fame olmak ıçin bana yalanmaya kalkma!çok güçlü bir savaşçısın yalanların kalkan..senin o kankan bana yalanmaz,donunda kan var salak ınanmaz kapım kapanmaz,barışmak ısteyen barışsın ama korkum da yok yani ortalık karışsın!konserler çakışsın o yaka ve bu yakada,kadıköy farklıdır aga,bunu unutma!!kafan bulutta benim kafamsa tümde,müziğime yadigar yıllarımsa rexte.piskopat stilde biz de smokey stilde,seni ıstemiyorum k*ncık sen ıtildin,fena p*pildin,öhöm!kaşınmasın,o yakadan bu yakaya hastalık taşınmasın!!

(nakaratx2)
3.dünya savaşı ıki kişi mürettebat
alan akıl sağlığım büyük tahribat
yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat!
ben bir panzer aldım yanıma kod adı:fuat!!

fuat verse:
şu yolda kaç testi kırıldı?yeksin,bu kolda aç resti dirildi merceksin.keksin puşt!uçtu kuşu dur,can çıkmaz kolayca git tuzak kur.urartulardan eski,her keş rap yapar ama sonuç eksi,gümüş tepside getir çayları,keklik tekrar s*kilir pompayla jetski!paranoyadan çıkagelir ıki cümle,sizin am*na koyiim fuat zümrenin ıçinde gezer(yeah!)fitne,diss yapamaz ki bana o *pne,alemin ılki gelip dizdi kurşuna kolpaları gizli gizli

( merkezden sansara!!! merkezden sansara!!! tamam!!! 3. dünya savaşı çıktı!!! mühimmat yok takviye bekliyoruz!!! tamam!!! )

nakaratx2
Ekleyen : Ali İhsan Candemir