Sansar - İşimi Yapmaya Başladığım Zaman Şarkı Sözü

açılmanın kaçıncısı? bilmiyorum. akıllarda büyük sızı bu. kiminin işine pek gelmez işim. güvenliğiniz için geri çekilin. yeni ekibim, benim ve bu eküriler adam olabilir mi lütfen? hayatımızı bölmeyin. sorumlulukların içinde ölmiyim. şan, şöhret, para, pul diyolar. bana vermiyorlar beni görmüyorlar. aklını mı yiyor dünde kalan? kendini mi bozuyor ünlü olan? sansi baban. tamam mı lan? gay menejerlerinle kaset çıkar. sokaklarda akan bu kan yarın anlamsızsa sokakta kal.
işimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman. işimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.
biri rap'in yenisine tutulur, biri özünü unutur, birinin -- kalkmış. biri ekin abisine vurulur, birisi kurulur. ekin'in tadı kaçmış. al sansar yeni yapmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı. sana açmış hissizler yara ve yanaşmış pislikler bana. beni dinler yüz binler ama, ama şefkat göstermem sana. şeytanı saklar gözlerinde. kendi düzleminde, neyse. akar zaman yanar paran ve o zamanda bakar sana.
işimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.işimi yapmaya başladığım zaman hayat sanki bana çok daha kolay. canavarların bana bakması doğal, işimi yapmaya başladığım zaman.
Ekleyen : Ali İhsan Candemir